LYŽOVÁNÍ - SCHLADMING/Dachstein - Silvestr 2016

Až 4 dny lyžování v rakouských Alpách 28.12. 2016 - 1.1.2017

Praktické info - doprava, ubytování, stravování

Jak již bylo zmíněno skupina je ubytována v samostatném ubytovacím domě v obci Pruggern. V druhé polovině domu bude ubytována jiná menší česká skupinka, nicméně prostory jsou oddělené.  Skupina se nemusí podřizovat nějakému stanovenému programu nebo hotelovému řádu. Program a denní režim si určujeme sami (respektive já ;-).


Ubytování:

Dům se nachází v obci Pruggern, cca 8 km od Hausu, kde je nástup na čtyřhoupačku, či kopec-vleky přímo nad obcí cca 5 km. Kapacita ubytování je 22-33 osob (nás bude 28). Dům je bez personálu, vybavení je kvalitní, ale prosté, vše je podřízeno účelu - rekreaci zájmových skupin a skupin mládeže. Účastníci pobytu sami dbají na udržování pořádku po celou dobu pobytu (o co víc pořádku v průběhu pobytu, o to míň práce při závěrečném úklidu:)

Pokoje jsou  4 lůžkové a 6 lůžkové (palandy), každý se sociálním zařízením na pokoji.  Na postelích jsou polštáře i peřiny, ale je třeba si vzít vlastní povlečení či spacák.
Foto ubytování viz GALERIE - FOTKY (je třeba si otevřít celou složku)

 

Stravování:

Skupina dostává kvalitní potraviny na přípravu jednoho teplého jídla (večeře) a dvou studených jídel (snídaně, svačina na den) denně, podle jídelníčku, který sdělím účastníkům před odjezdem (je možné zajistit i vegetariánské jídlo). Jelikož si jídlo připravujeme sami, určí se vždy skupinka osob na konkrétní den, která zajistí přípravu jídla, přípravu talířů a závěrečné mytí nádobí a úklid po jídle pro všechny ostatní. V průběhu pobytu se v přípravě vystřídá každý 1x (většinou večeře+snídaně)

Doprava:

Doprava bude zajištěna autobusem - odjezd z Prahy, přes Budějovice a dále na jih. Hlavní místo nástupu Praha, ul. Na Florenci, 17:15 hod. Nástup možný po domluvě na trase Polička - Praha - Budějovice. Balte úsporně. Autobus nám bude po celou dobu k dispozici.